MOUNTAIN LOGHOME OÜ

Tegevusalad: Masintoodetud palkmajad Elementmajad

Puitmajade ehitamise kogemus on meil juba 18 aastat. Selle aja jooksul oleme teinud väga erinevate lahendustega elumaju, samuti suusa- ja suvemaju ning saunasid.

Tänu headele koostööpartneritele omame ka pikaaaegset kogemust suusa- ja puhkekeskuste, hotellide, büroohoonete ja restoranide arendamises.

Peale majakomplekside oleme tootnud ja ehitanud suusakeskuste peahooneid, restorane, büroohooneid ning hotelle Norras ja Lesotho Kuningriigis, Lõuna-Aafrikas.

Lisaks Eestile on meie peamisteks sihtturgudeks Norra, Saksamaa, Austria, Šveits, Prantsusmaa ja Jaapan.

Oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige, Eesti Puitmajaliidu asutajaliige ja alates 2013. aastast ka Jaapani Palkmajaliidu liige. 2013. aastal pälvis Mountain Loghome Eduka Eesti Ettevõtte tiitli ja krediidihinnangu AAA (suurepärane) Krediidiinfo AS poolt.’

Liim- ja massiivfreespalgist palkmajade, post & beam ja puitkarkassmajade tootmine, müük ja püstitus.

Palkmajad

Palkmajas elamine on looduslähedane ja tervislik – massiivne puitsein salvestab ja eraldab soojust ning niiskust, seetõttu on majades aastaajast sõltumatult alati optimaalne sisekliima. Kuna puit ei kogu staatilist elektrit, siis palkmajades on vähem tolmu ning allergiaga kimpus olevatel inimestel on tänu sellele seal kergem hingata ja elada.

Post & Beam majad

Post & Beam (post-tala) konstruktsiooni idee on tulnud vanadest saksa Fachwerk majadest, millele on antud uus vorm – moodne arhitektuur, disain ja materjalid. Uuenduslik Post & Beam arhitektuur on põnev ja väljendusrikas. Liimpuidust postid ja talad ühendavad suured klaaspinnad või muud seinaelemendid, luues unikaalsed eluruumid ja avara ning valgusküllase eramu, kortermaja, kontori või restorani. Post & Beam ehitusviisiga saab ehitada ka lao-, tööstus- ja põllumajandushooneid. 

Puitkarkassmajad

Puitkarkassmajad on väga laialt levinud. Hoolimata madalamast hinnast võrreldes teiste ehitusviisidega, saab ehitada väga hea soojapidavusega ja korraliku puitmaja. Puitkarkassmaju on võimalik ehitada mitut moodi. Meie tegeleme pre-cut majade ehk tehases mõõtu järgatud ja tapitud paigaldusvalmis detalidest majade jaelementmajadega, mille puhul tehakse konstruktsioonielemendid (kilbid) tehases juba valmis ja  ehitusplatsil tuleb need vaid kokku panna.

Küsi pakkumist sellelt ettevõttelt