Akzo Nobel jätkas Puitmajaliidu noort traditsiooni

Jõulud ja pühade-eelne periood on tihe nii päkapikkudel, postikulleritel kui ka puitmajatootjatel. Vaja on enne pikki pühi veel viimased lahtised niidiotsad kokku sõlmida, et uue aasta alguses saaks projektidega ladusalt edasi minna. Akzo Nobel Baltics AS Eesti Puitmajaliidu toetava liikmena kutsus majatootjad sel sagimist täis perioodil korraks ühiselt kokku, et aastale tagasi vaadata ja jätkuvaid koostöövõimalusi arutada.

Puitmajatootjate ja AkzoNobeli kohtumine. Foto: Eesti Puitmajaliit

Detsembri keskel, vahetult enne suurt jõulutralli, said Eesti puitmajatootjad Akzo Nobel Baltics AS initsiatiivil kokku ning jõululõuna laua taga arutati möödunud aasta silmatorkavamaid seiku ja väljavaateid edasiseks koostööks.  Akzo Nobel Baltics AS Eesti turujuht Arthur Allase sõnul on värvide ja puidukaitsevahendite kasutamine majatootmise lahutamatu osa, mistõttu ettevõtete omavaheline koostöö eduka ja kvaliteetse toote tagamiseks on väga oluline. „Alates 2013. aastast kui toetajaliikmeks astusime, teeb Akzo Nobel tihedat koostööd nii majatootjatekui Eesti Puitmajaliiduga pakkudes meie arendustiimile pidevaid väljakutseid, luues spetsiaalseid tooteid just konkreetse kliendi vajadustele. “Toetasime hea meelega liidus traditsiooniks kujunenud jõululõuna organiseerimise ideed. See on hea võimalus ka meile panustada heade kontaktide säilimisse ja uute loomisse,“ ütles Allas. Meid kõiki ühendab lugupidamine ja kirg puidu vastu. AkzoNobeli eesmärgiks on seda puitu igast küljest kaitsta ja kaunistada. „AkzoNobeli ja Puitmajaliidu vahel valitseb terve, avatud ja sõbralik õhkkond,“ lisas Allas.

AkzoNobel Baltics AS võõrustatud jõululõuna puitmajatootjatele. Foto: Eesti Puitmajaliit

 

Eesti Puitmajaliidu ja -klastri tegevjuht Lauri Kivili sõnul on katusorganisatsioonil oluline roll luua liikmeskonna ettevõtete juhtide vahel usaldusväärsed kontaktid. “Kutsusime eelmisel aastal esimest korda oma liikmed vabas vormis pidulikule jõululõunale, et ühiselt lõppenud aasta kokku võtta, vahetada mõtteid, vaadata aasta õnnestumistele ning õppimiskohtadele. See on kujunemas heaks traditsiooniks ja näeme, et lisaks erialastele sisulistele kokkusaamistele vajavad juhid ka vabamas fomaadis kohtumisi.” Sellise tasandi liikmetevaheline suhtlus parandab tervikuna ka organisatsioonisisest koostööd ja aitab suuremal määral kaasata liikmeid liidu ja klastri ühistegevustesse ning sisulisse arendamisse, lausus Kivil.  

Eesti puitmajasektori jõululõuna on igal aastal valdkonnapõhine. Sel aastal oli temaatikaks puidukaitsevahendid, aasta värv ning võõrustajaks Akzo Nobel Baltics AS.

Jõululõunaga koos läheb Puitmajaliidu juhatus ja tegevmeeskond pisikesele vaheajale.

Kauneid jõule ja energiat uueks aastaks!

Kohtumiseni 2018!

Eesti Puitmajaliit ja puitmajaklaster

22.12.2017 / Uudis