Parimad käsitööpalkmajade tootjad selgitatakse välja 27. mail Räpinas

Juba seitsmendat korda kogunevad Räpinas Hea Kodu päevade raames tugevaimad Eesti käsitööpalkmajade tootjad, et selgitada välja selle aasta kiireimad ning täpseimad meistrid.

Eesti puitmajaklastri ja Eesti Puitmajaliidu korraldatava kutsevõistluse peamine eesmärk on palkmajaehitaja ameti tutvustamine, väärtustamine ning palkmajaehituse propageerimine.

Käsitöö palkmajaehitajate kutsevõistluse võistlusülesanne on valmistada üks enda jaoks enim sobiv palkmaja nurgatüüp. Võistlejatel on võimalus valida nelja erineva nurgatüübi vahel, milleks on eesti tuulelukuga puhasnurk, eesti tuulelukuga järsknurk Norra nurk või sadultapp. Kui võistleja soovib valmistada muud nurgatüüpi peale eelpool kirjeldatud tappide, peab võistleja esitama korraldajatele vähemalt 2 nädalat enne võistluse toimumist nurga spetsifikatsioonid sealjuures arvestades, et võimalik on valmistada ainult tuulelukuga tappi.

Võistlusele registreerumiseks palume saata e-postiga teade aadressil:lauri@puitmajaliit.ee, tuues seejuures ära kutsevõistlusel osaleja nimi, organisatsioon ning võistlusel valmistamiseks valitud nurgatüüp.

Registreerumise tähtaeg on 12.05.2017

Koht:  Räpina Hea Kodu Päevad, Räpina linn, Mõisa talli esine.

Aeg:  27.05.2017 kell 10.00 (Võistlejatele registreerimine 9.00)

Osalustasu: 15 EUR + KM

Lisainformatsioon Kutsevõistluse juhend 2017

Vaata 2014. aasta võistlust siit:  https://www.youtube.com/watch?v=IViJRM3OGpM

Lisainfo:

Lauri Kivil
Eesti Puitmajaklaster
Mob. 58 609 970
e-post: lauri@puitmajaliit.ee

Ürituse korraldab Eesti Puitmajaklaster koostöös Eesti Puitmajaliiduga, eesmärgiga tutvustada ja väärtustada palkmaja ehitaja ametit ja propageerida palkmajaehitust. Üritust toetab Euroopa Regionaalarengu Fond Eesti puitmaju eksportivate ettevõtete klastri projekti raames.

 www.estonia.ee 

 

Võistluse suurtoetajad:

3.5.2017 / Uudis