Viies “Puitmajasõprade suvekonverents” keskendus juhtimis- ja turundusvõtetele

Selleaastase”Puitmajadesõprade suvekonverentsi” teemade valdkonnad olid suunatud juhtimis- ja turundusvõtetele. Konverentsi teisel päeval valmistasid majatootjad Hiiumaa lasterikastele peredele element-nukumaju.

Eesti Puitmajaliit (EPML) ja puitmajaklaster on ellu kutsunud ürituse, kuhu igal aastal oodatakse lisaks EPML liikmetele osalema ka teiste sektoris tegutsevad ettevõtete esindajaid ja spetsialiste sidusvaldkondadest.

 
“Konverents annab hea võimaluse vabas õhkkonnas rääkida ja kaasa mõelda puitmajatootjate jaoks hetkel kõige olulisematel teemadel ning otsida uusi vaatenurki puitmajasektori kiiremaks kasvuks ning arenguks,” tutvustas peakorraldaja, Eesti puitmajaklastri juht Lauri Kivil. “Sel aastal olid ettekanded erinevatest majaehitusega seotud teemadel, räägiti taastuvenergia kasutamisest, kogukonna kaasamisest poliitiliste otsuste tegemisele ning probleemide ennetamisest meeskonnatöös.”
 
Konverentsi esimesel töisemal päeval olid aruteluteemadeks nii puitmajade ehitamine Eestis, meeskonnakoostöö kui ka realistlik ülevaade tuulegeneraatori kasutamisel eramajale energiatootmiseks.
 
Suvekonverentsi teisel päeval toimus meeleolukas elemendivõistlus, kus puitmajavalmistajad võtsid mõõtu elementnukumajade tootmises. Nukumajade elemendid olid toodetud Nordic Houses KT OÜ tehases. Võistlustööd anti pidulikult üle MTÜ Hiiumaa lasterikaste perede esindajatele.
 
 
 
Eesti puitmajasõprade suvekonverentsi korraldavad Eesti Puitmajaklaster ja Eesti Puitmajaliit MTÜ. Konverentsi korraldamist toetati klastrite arendamise programmi raames Euroopa Regionaalarengu Fondist.

 

       

 

 

 
   

 

 

 

 

30.8.2016 / Uncategorized